Konwersacje w języku polskim nie tylko dla obcokrajowców

Spotkania z językiem polskim.

We wtorki i czwartki od godz. 16:30 do 18.00 zapraszamy do „Stacji Jeziorak" na „Konwersacje w języku polskim nie tylko dla obcokrajowców".

Bezpłatne kursy, łączą w sobie naukę języka polskiego z jego kulturą i tradycją oraz przybliżają życie codzienne w Polsce i na Ukrainie. Priorytetem organizatora jest nauczanie komunikacyjne, takie, żeby osoby przybywające do Polski i planujące zostać tu dłużej jak najszybciej mogły posługiwać się językiem polskim na co dzień. Spotkania prowadzone są przez polonistkę Aleksandrę Skubij (wtorki) oraz Kingę Groszkowską (czwartki).

Żeby uczestniczyć w kursie, wystarczy przyjść o godz. 16:30 do „Stacji Jeziorak" w Galerii Jeziorak, Iława, ul. Królowej Jadwigi 6.

Konwersacje są jednym z elementów projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni", realizowanym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International oraz „Galerią Jeziorak".

#FRSI_BibliotekaDlaWszystkich #RóżniRówniWażni #FRSI_Бібліотекадлякожного #РізніРівніВажливі