Zimowa opowieść

Białe płatki śniegu, skrzypienie pod butami, czerwone policzki i nos oraz świąteczny nastrój- to wszystko jeszcze przed nami.
Pomimo że za oknem mamy jeszcze jesienne obrazy, już teraz w imieniu Starostwa Powiatowego w Iławie oraz bibliotek publicznych Powiatu Iławskiego, chcemy zaprosić wszystkie dzieci w wieku od 3. do 9 lat do wzięcia udziału w nastrojowym konkursie plastycznym pt. ,,Zimowa opowieść”.

Zaproście je do przeniesienia zimowych wspomnień, fantazji oraz wizji na papier. Niech stworzą wspaniałe prace wykonane w dowolnej technice.Niech swoimi pomysłami, zaproszą do nas piękną białą zimę.

Na prace czekamy od 14 listopada do 2 grudnia 2022 r. Można dostarczyć je do nas lub do najbliższej biblioteki publicznej powiatu iławskiego.

Więcej informacji: Iwona Czerny. Tel. 89 649 16 18, wew. 26, e-mail

regulamin i metryczka