"Serce bez granic" - Spotkanie autorskie z Anną Balińską

We czwartek, 20 kwietnia, o godz. 17.00 do czytelni ogólnej na spotkanie autorskie z Anną Balińską zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie.  

Będzie to także okazja do zdobycia książek z autografem autorki.

„(…) Historia Dobrusi i Rafała poruszy każdego do cna. Każdy jej czytelnik będzie długo nosił tę powieść w sobie, tak jak robię to ja. To taki trochę paradoks, bo tę książkę czyta się bardzo szybko, a pamięta się ją bardzo długo. Bo ciężko zapomnieć o dwojgu tak wspaniałych ludziach, tak ciężko doświadczonych przez los. Naprawdę nie mogę i nie chcę za wiele Wam tu zdradzać, bo zepsułabym Wam przyjemność z jej lektury. Gorąco ją Wam polecam. A w tle jeszcze przepiękna Iława. Chyba się tam kiedyś wybiorę. (…)”

„Serce bez granic” - fragment recenzji z Lubimyczytać

Anna Balińska - rodowita iławianka, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego. Z wykształcenia mediator rodzinny, zawodowo pracuje w Informacji Turystycznej. Prywatnie mama energicznego 5-latka. Wielbicielka Michaela Buble, jesiennych wieczorów, płyt winylowych oraz początkująca joginka. Od trzech lat uczy się języka migowego, aby móc poznać grupę osób głuchych i wspierać ich w działaniach.

Zadebiutowała w 2016 roku powieścią "Pod pelargoniowym balkonem", której akcja toczy się w Iławie. Rok później wydała "Szczęście od jutra". Po urlopie macierzyńskim powróciła na rynek wydawniczy z powieścią zainicjowaną z ramienia Urzędu Miasta Lidzbark "Sekrety Welu". W tym samym czasie pojawiło się wznowienie powieści "Pod pelargoniowym balkonem" z nową szatą graficzną. Kolejne książki to "Miejsce na ziemi" i w ubiegłym roku (październik 2022 r.) "Serce bez granic". Od początku współpracuje wyłącznie z Wydawnictwem Literackim Białe Pióro.